Wygodnie zorganizuj swoją perkusję do transportu

Perkusja to instrument składający się z wielu części, które należy dobrze zapakować w przeznaczone do tego celu pokrowce, odrębne na bębny, drobne zaś na talerze. Taki sposób zabezpieczenia sprzętu muzycznego daje gwarancję, że podczas transportu zminimalizuje się ryzyko uszkodzenia instrumentu.

Pokrowce na perkusje

Każdy muzyk z pewnością po prostu kocha swój instrument, który jest jego narzędziem pracy i o który musi dbać. Profesjonalne instrumenty kosztują krocie, z czego zwykle przeciętni zjadacze chleba w ogóle nie zdają sobie sprawy. Wiedzą o tym jedynie profesjonaliści, którzy nigdy nie oszczędzają na dobrych pokrowcach i etui na swoje instrumenty. Tego typu rzeczy to nigdy nie jest wydatek zbędny, nawet jeżeli z instrumentem gdziekolwiek przemieszcza się tylko od czasu do czasu. To właśnie wtedy może bowiem dojść do na przykład zarysowania lub innego bardziej poważnego uszkodzenia mechanicznego, które może wręcz uniemożliwić dalsze granie na instrumencie.

Gdzie kupić dobry pokrowiec na perkusję?

Pokrowce na perkusje dobrych Marek (https://drumcenter.pl/pol_m_Pokrowce-i-case-y_bebny-dc-signature-miekkie-385.html) można bez problemu kupić chociażby w Internecie lub w dobrych sklepach muzycznych. Tak naprawdę pokrowce takie warto kupić już na samym początku swojej przygody z perkusją. W końcu nie zawsze jest taka możliwość, by instrument został złożony przez cały czas. Czasami trzeba perkusję schować, do czego świetnie nadadzą się pokrowce, do których wcześniej trzeba zapakować bębny i talerze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *